Zeszyt z nadrukiem ze zdjęcia

1f9727fd71473161bcccb27c10b68729Mimo, że rynek jest nasycony różnymi zeszytami z okładkami to jednak czasem chcemy aby okładka była z konkretnym zdjęciem lub grafiką i taki zeszyt wówczas będzie prezentem dla kogoś bliskiego. Na rynku znajdziemy kilka sklepów czy drukarni internetowych które mogą wykonać dla nas jedną sztukę danego zeszytu z wybranym przez nas autorskim zdjęciem. Drukarnie prześcigają się w coraz wymyślniejszych rodzajach nadruków na okładkach.

Drukarnie internetowe oferują przede wszystkim zeszyty z tekturową okładką twardą i miękką oraz bogatą liniaturę. Czasami możemy wybrać jaki będzie rodzaj zgrzewu czy będzie zszywany, sklejany czy będzie to kołozeszyt. Dodatkową opcją do wyboru mamy czy okładka ma być błyszcząca czy matowa.

zeszyt-szkolny

Zeszyty produkowane hurtowo są bogatsze jednak przy dużych nakładach dopiero opłaca się je produkować. W sklepach znajdziemy zeszyty które jako okładkę mają jakiś materiał bądź elementy wypukłe które dodają atrakcyjności. Wiele drukarni wypuszcza na rynek zeszyty które podpisane są i stylizowane na dany przedmiot szkolny co później ułatwia dzieciom znalezienie zeszytu z danego przedmiotu i nie pomylą się podczas pakowania się do szkoły.

Jeśli jesteś ciekawy innych gadżetów z nadrukiem zajrzyj na pozostałe strony gdzie na pewno znajdziesz ciekawe informacje.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge